PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Provodov-Šonov » Hostinec Ve statku

Hostinec Ve statku

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Provodov-Šonov
Adresa: 
Šonov 32, Provodov-Šonov, PSČ 549 08
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-491 472 261, 774 782 093
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
hostinecvestatku.cz www.ceskehory.cz/hostinecvestatku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Penzion nabízí celoroční ubytování s vlastní restaurací, vaříme českou kuchyni. Kapacita ubytování je 9 pokojů - 28 lůžek. Kapacita restaurace je 50 osob, salonek 15 osob a velký sál 70 osob. V letních měsících venku grilujeme s posezením a dětským koutkem. Pakoviště zdarma.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hostinec leží v okrajové části vesnice. Je dobře dostupný autem, busem i vlakem. Autobusová zastávka je přímo u hostince, od vlaku je to 1,5km. Parkujete přímo u objektu nebo v uzavřeném dvoře. Poloha je výhodná pro turisty jak pěší tak cyklisty. V okolí jsou dobře značené trasy do všech stran. Nové Město n/M - Deštná v Orlických horách, Náchod - PL, Ratibořice - Adršpach, Jaroměř - Kuks

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion nabízí celoroční ubytování s vlastní restaurací, vaříme českou kuchyni. Kapacita ubytování je 9 pokojů - 28 lůžek. Pokoje jsou standartně vybaveny, v ceně je ručník, povlečení a TV. V chodbě před pokoji je k dispozici chladnička a varná konvice. Kapacita restaurace je 50 osob, salonek 15 osob a velký sál 70 osob. Vaříme po celou otevírací dobu od 9 - 22 hod. V... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion je v hodný pro všechny věkové kategorie, můžete zde uspořádat podnikové, rodinné a další oslavy. Trávit klidnou dovolenou. V místě je pošta a prodejna se smíšením zbožím.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Maryška
Informace poskytnul: Jiří Maryška
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz