PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Rýchory » Horská chata Ozon

Horská chata Ozon

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Žacléř, Rýchory
Adresa: 
Rýchory 35, Žacléř
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-728 674 444
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ozon-krkonose.cz www.ceskehory.cz/ozon-krkonose
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Rýchorská bouda

počasí Žacléř

Wi-Fi

Po domluvě

Horská chata Ozon se nachází 1 km od Prkenného dolu v panenské přírodě v Krkonošském Národním Parku na Rýchorách, kde si zaručeně odpočinete.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata Ozon se nachází 1 km od Prkenného dolu v panenské přírodě v Krkonošském Národním Parku na Rýchorách, kde si zaručeně odpočinete.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Součástí objektu je sál, kde je možnost si zahrát na piano, kytaru, harmoniku, nebo si zahrát kulečník, šipky, stolní hry a nebo si zapůjčit knížku z naši malé knihovny. Je možné navštívit náš bar a dát si Italské kafe, víno, pálenky nebo aktuální farmářské pochutiny.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Na chatě je k zapůjčení: kolo, koloběžky, volejbalový míč, frisbee, petang, badminton, fotbalový míč, ping-pong. V současné době postupně připravujeme ukázkovou jedlou zahradu o rozloze 2Ha, kde horské bylinky používáme při vaření včetně farmářských výrobků. U horské chaty si můžete v našem chovném rybníku ulovit ryby(Americký Sever a Pstruh Říční) a po té i ugrilovat.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Farma Ozon-K s.r.o.
Informace poskytnul: Adam Kaněra
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz