PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Harrachovská Hacienda

Harrachovská Hacienda

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Nový Svět 556, Harrachov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/harrachovskahacienda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 48 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Harrachov hlásí 40 - 80 cm sněhu, Typ sněhu: mokrý

Wi-Fi

Po domluvě

Restaurace

Parkování

Cyklisté vítáni

Nekuřácký objekt

Sauna

Bezbariérové

U lyžařských vleků

Oblíbený horský penzion Harrachovská Hacienda se nachází v klidné lokalitě na kraji lesa a přesto jen 5 minut chůze od centra města. Nabízí kvalitní ubytování, saunu, Kneippovu terapii a vytápěnou uzamykatelnou lyžárnu (v létě kolárnu). Cyklistické a běžkařské tratě 100 m od budovy.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Restaurace
Venkovní posezení
Cyklisté vítáni
Sauna
Povlečení
Ručníky
Bezbariérové
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Snídaně
Umístění objektu
U lyžařských vleků (400m)
U běžkařských tratí (50m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (2km)
U cyklostezky (50m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Harrachovská Hacienda se nachází v klidné lokalitě na okraji lesa, 5 minut pěšky od centra. Dostupnost - autem: parkování zdarma před penzionem, autobusem: zastávka Sklárna Harrachov (5 minut od penzionu), vlakové nádraží Harrachov - 3km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celoroční provoz. • 15 komfortně vybavených 2-4 lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, fén, minilednice (většina pokojů s balkónem). • Wifi připojení v celém objektu zdarma • Restaurace pouze pro hotelové hosty nabízí snídaně formou švédského stolu. • Relax Point - finská sauna, relaxační místnost s náladovým světlem, Kneippův chodník • Exkluzivní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Mumlavský vodopád, skokanské můstky, řeka Mumlava a Kamenice, Čertova Hora, Včelí stezka, Liščí stezka, Bobová dráha, Monkey park, Vertical park, čtyřkolky, trojkolky, koloběžky, dětská hřiště, obří vzdušná trampolína, prolézací hrad, Muzeum skla, Muzeum lyží, Pivovar, Pivní lázně, Sklárna Harrachov. Kilometry pro pěší turistiku, cyklistiku a běžkaře. 4 sjezdovky... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Roman Bergmann
Informace poskytnul: Roman Bergmann
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz