Hamr Apartmány

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Nové Hamry
Adresa: 
Nové Hamry, Nové Hamry 407
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-723 292 088
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
hamrapartmany.cz www.ceskehory.cz/hamrapartmany
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 31 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Hamry počasí Nové Hamry

Wi-Fi

Po domluvě

Váš druhý domov na horách. Náš objekt se nachází téměř v centru obce směrem na Horní Blatnou. Samostatné apartmány i pokoje mají vlastní vybavenou kuchyň.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Náš objekt se nachází téměř v centru obce směrem na Horní Blatnou. V obci je vlakové i autobusové spojení, automobilem přijedete přímo k objektu na soukromé parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Samostatné apartmány i pokoje mají vlastní vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vestavěný dvouplotýnkový vařič, včetně nádobí), součástí je koupelna. Po domluvě je možná příprava snídaně formou švédských stolů za příplatek. V přízemí je možné využít kavárnu. Na zahradě je k dispozici ohniště, nebo gril.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je velké množství cyklotras, turistických tras, kulturních památek, přírodních rezervací. Je tady též ráj pro houbaře. Do nejbližšího lázeňského města Karlovy Vary je to 20 km. V zimní sezóně jsou lyžařské vleky hned naproti domu, další lyžařská centra do 20 km od nás. Restaurace v obci 200 m od nás,obchod, pošta.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Martina Vaňková
Informace poskytnul: Martina Vaňková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz