PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Knížecí Pláně » Hájenka Knížecí Pláně

Hájenka Knížecí Pláně

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Knížecí Pláně
Adresa: 
Knížecí Pláně
Web adresa:
www.ceskehory.cz/knizeciplane
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1060 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov

počasí Bučina

Hájenka Knížecí Pláně (Šumava). Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a dvoupokojovém apartmánu s vanou a samostatným vchodem ze zahrady. Restaurace pro hosty s celodenním provozem. Aktivní dovolená - cyklotrasy a běžecké stopy v panenské přírodě Národního parku Šumava.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hájenka se nachází na Knížecích Pláních, 2km od zaniklé obce Bučina, kde je přechod pro pěší a cyklisty do Německa a 6km od obce Borová Lada. Penzion se nachází v první zóně Národního parku. Naši hosté MUSÍ PARKOVAT na Borové ladě u APARTMÁNU U KRÁLE ŠUMAVY. K hájence na Knížecích pláních je ZÁKAZ VJEZDU. V den příjezdu a odjezdu mají ubytovaní hosté svoz i... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hájenka nabízí ubytování ve ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a dvoupokojovém apartmánu s vanou a samostatným vchodem ze zahrady. Součástí apartmánu není kuchyňka ani lednice. Na každém pokoji je k dispozici sprcha, WC, TV, WiFi, samozřejmostí je ložní prádlo a ručníky. Pokoje i apartmán jsou nekuřácké. Ke komfortu patří možnost bezpečného... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha Hájenky nabízí mnoho výletů do překrásné přírody Národního parku Šumava. V zimním období jsou tyto trasy strojově upravovány pro milovníky běžek.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Šumava uzdravuje s.r.o.
Informace poskytnul: Marek Matoušek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz