PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Fáfova bouda

Fáfova bouda

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Harrachov, Nový Svět 59, 51246
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-728 698 647
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
fafovabouda.cz www.ceskehory.cz/fafovabouda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Čertova hora počasí Čertova hora

počasí Harrachov počasí Harrachov

Harrachov hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Je možný

Roubená chalupa u lesa, o pěti pokojích s vlastním soc. zařízením, společenskou místností, plně vybavenou kuchyní a zahradou s vyžitím pro děti, gril a krytá pergola. Celkem možnost až 24 lůžek v pěti pokojích, možnost půjčení objektu jako celek i samostatné pokoje, lyžárna a kolárna k dispozici.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na kraji obce, u hlavní komunikace, s vjezdem přímo na pozemek s pěti až šesti parkovacími místy, v zimě dobrá dostupnost, parkoviště upravené, zdarma. Chalupa u lesa, v zimě běžecké tratě za domem, včetně biatlonu, s návazností na jiné běžecké tratě Polsko, Krkonošské magistrály, Jizerka aj. V létě možnost grilování na zahradě, vyžití pro děti, v lese za domem lesní... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pět pokojů s vlastím soc. zařízením, postele s povlečením, skříně, stolečky a křesla. Možnost zapůjčení ručníku. Společenská místnost s televizí, herna pro děti, fotbálek kulečník hry karetní i deskové, něco pro děvčata, panenky atd. Kuchyň plně vybavena, myčka a mikrovlnka, 2x rychlovarná konev, sporák plynový s el.troubou. Nádobí až pro 30 osob. Jídelní sezení.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bazény v Liberci, v Polsku 15km od hranic, půjčovny kol, elektrokol, koloběžek, vyžití pro děti dětské parky, čtyřkolky, lezecká stěna lanová dráha, bobová dráha, lanovka na Čertovu horu v provozu celý rok. V okolí spousta stezek. Na léto venkovní bazén s přírodní vodou, golf 2x.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Chuchvalcová
Informace poskytnul: Jana Chuchvalcová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz