České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Karlov » Chatova osada Velké Dářko Karlov

Chatova osada Velké Dářko Karlov

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Karlov
Adresa: 
Karlov 51, Ždár nad Sázavou 59101
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 191 253, 603572708
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatovaosadakarlov.websnadno.cz www.ceskehory.cz/velke-darko-karlov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Je možný

Jedná se o třináct třílůžkových a čtyřlůžkových chatek se společnym sociálním zařízením vzdálených asi 400m od Velkého Dářka.Vhodné pro rodinou rekreaci.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Osada je vzdalená 12km od Ždáru nad Sázavou směrem na Ždírec nad Doubravu. Areál se nachází u obce Karlov a vzdálenost od Velkého Dářka je 400m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o třináct třílůžkových a čtyřlůžkových chatek. Chatky mají základní vybavení lůžkoviny , el. přípojka , lednička stůl židle, šatní skřín. a společné sociální zařízení. Psi a pálení ohnu povoleno

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V místě je možnost provozování vodních sportů, pěší i cyklo turistika, sportovní vyžití nabízí restaurace U hrocha va Škrdlovicích (1,5km). Přímo v obci Karlov je sklárna AGS SVOBODA, ve které je možnost exkurze s možností zakoupení suvenýrů a možnost občerstvení v motorestu s galerií (500m).

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Sláma Josef
Informace poskytnul: Petr Sláma
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz