TOPlist

Chatky u potoka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Olešnice v Orlických horách
Adresa: 
Olešnice v Orlických horách 172
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 256 660
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatkyupotoka.cz
www.ceskehory.cz/chatkyupotoka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Olešnice v Orlických horách počasí Olešnice v Orlických horách

Olešnice - Hartman hlásí 30 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází na okraji obce Olešnice v Orlických horách. Dostupnost do centra je po lesní cestě cca 1500m, kde se nachází veškeré služby obce, restaurace, potraviny, pošta apod. Olešnice leží na hranici s Polskem, v blízkosti jsou 4 lyžařské vleky vhodné pro rodiny s dětmi.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hlavní budova chalupa je pro 16 lidí. V přízemí je lyžárna/kolárna, sušárna, velká společenská místnost, nová kuchyň, 2x sprchy, 2x WC. V prvním patře jsou 4 pokoje s patrovými postelemi. Wifi free. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Budova je nekuřácká.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

ZIMA: Skiareál Hartmann (0,7km), Skiareál Olešnice (1km), Snowpark Čihalka Olešnice (3km), Lyžařský areál & snowpark Sedloňov (4km), Duszniki Zdroj Podgorze (PL, 4km), Lyžařský areál Deštné (10km), Skiareál Zieleniec (PL, 19km), Skicentrum Zdobnice (23km), Skicentrum Říčky (28km). • LÉTO: Zámek Nové Město nad Metují (15km), Zámek Náchod (25km), Zámek Opočno (21km),... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Luxusní móda s.r.o.
Informace poskytnul: Magda Fiserova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz