České hory » Šumava » Ubytování » Borová Lada » Chatka Jeffreyi Borová Lada

Chatka Jeffreyi Borová Lada

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Borová Lada
Adresa: 
Borová Lada
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 398 030
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/jeffreyi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 3 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Bučina počasí Bučina

počasí Borová Lada počasí Borová Lada

Nové Hutě hlásí 25 - 35 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Je možný

Dřevěná chatka Jeffreyi o velikosti 16m2 + terasa. Interiér je řešen jako studio. Chatka se nachází v srdci NP Šumava v obci Borová Lada. Chalupská slať je od chatky vzdálena 1km, místní biotop 300m, Knížecí Pláně 5km.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chatka Jeffreyi je situována v obci Borová Lada v NP Šumava ve vzdálenosti 150m od lesa směr Kvilda. Parkování je možné bezplatně na pozemku nebo parkovacích místech u příjezdové komunikace. Do obce jezdí přímá linka z Prahy - Na Knížecí, Strakonic, Tábora, Českých Budějovic aj.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chatka je řešena jako studio. Součástí chatky je terasa se stolkem. V chatce je plně vybaven kuchyňský kout, včetně lednice, stůl se židlemi. Úložné prostory. Rozkládací pohovka. Ubytuje-li se i třetí osoba, je k dispozici matrace. Lůžkoviny a ručníky jsou k dispozici po předchozí domluvě. Na pozemku o velikosti 1050m2 je k dispozici ohniště a gril. Chemické WC. Do chatky není zavedena voda.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci se nachází soví voliéry, dětské hřiště, tenisové kurty, fotbalové hřiště, kavárna, 2 restaurace, obchod s víkendovou otevírací dobou. Chalupská slať je od chatky vzdálena 1km. Obec je v létě ideálním výchozím bodem pro cyklovýlety. Knížecí Pláně jsou vzdáleny pouze 5km, Bučina 8km, pramen Vltavy 11km. V zimě vede z Borové Lady množství běžkarských tras vedoucí na Kvildu, Nové Hutě, Knížecí Pláně aj..

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Denisa Bartolenová
Informace poskytnul: Denisa Bartolenová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz