TOPlist

Chata Říčky

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Říčky v Orlických horách
Adresa: 
Mgr. Alena Kosinová, Říčky v Orlických Horách č.p. 3
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 939 372
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chataricky.cz
www.ceskehory.cz/chataricky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  740 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Říčky v Orlických Horách počasí Říčky v Orlických Horách

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Objekt leží v blízkosti centra obce Říčky. Má vlastní parkoviště přístupné i v zimě. Zastávka skibusu je ve vzdálenosti cca 200 metrů od chaty, ve stejném místě se nacházejí restaurace, obecní úřad a obchod.

Vybavení a služby

Soukromá CHATA ŘÍČKY nabízí bydlení ve třech 4 lůžkových apartmánech v podkroví. Každý apartmán má svou koupelnu se sprchovým koutem, vybavenou kuchyňku s jídelním koutem, televizi. Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci či ubytování menších skupin. Objekt je nekuřácký. V zahradě je posezení s možností grilování, ohniště, rybník a malé pískoviště pro děti.

Rekreace a služby v okolí

SKI CENTRUM ŘÍČKY cca 2km, stanice skibusu je 200m. Běžecké stopy procházejí okolo objektu. Chata se nachází na úpatí Pustého vrchu - známého centra Snowkitingu. Lanovka ve Ski centru slouží i pro přepravu pěších turistů a cyklistů na Zakletý. Odtud vedou trasy (cyklotrasy) po horských hřebenech. Stylová restaurace 200m. Golfové hřiště a fotbal golf 3km - Nebeská Rybná.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Alena Kosinová
Informace poskytnul: Mgr. Alena Kosinová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz