Chata Protěž - Pec pod Sněžkou

Chata Protěž

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Zahrádky 30, 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon: 
+420-602 331 871
Web adresa:
www.dominant-protez.cz
www.ceskehory.cz/protez

kapacita  kapacita: 78 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1050 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost
Poslední volné pokoje na silvestrovský turnus.Živá hudba, bohaté občerstvení.Chata je umístěna ve výšce 1050m nad mořem na Zahrádkách vedle nočního vleku Zahrádky III, který je v provozu každý den od 09,00hod do 21,00 hod. Z chaty je nádherný výhled na Sněžku. Dosažitelnost na lyžích je z Pece pod Sněžkou vleky Javor a Mulda nebo Zahrádky I, nebo taxi skútrem. ... více >>
Vybavení a služby
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). Pro hotelové hosty je v provozu bar, salonek s televizí a satelitem. Ubytování je zajišťováno jak s celodenní stravou tak i s polopenzí s domácí kuchyní. Z provozních důvodů je možno ubytovat děti od 3 let. Z hygienických důvodů nelze brát na rekreaci domácí zvířata. Zkrácené pobyty a víkendy je nutno projednat telefonicky.
Rekreace a služby v okolí
Horská turistika, sjezdové lyžování (chata je na sjezdovce). Fit centrum, půjčovny lyží, v hotelu Horizont bazén, kulečníky ap. Z chaty je výhodná trasa na hřebeny - Černá hora, Sněžka atd.Velice výhodná poloha pro cykloturistiku.
Provozovatel: Chudek Vratislav
Informace poskytnul: Chudek Vratislav
TOPlist