PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Naproti Klínovci

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Jáchymov, Nové Město
Adresa: 
Nové Město 44, 363 01 Jáchymov - Nové město
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 723 256 160
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.naprotiklinovci.cz www.ceskehory.cz/chata-novacek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 920 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Boží Dar

počasí Jáchymov

Wi-Fi

Není možný

Ubytováni v Krušných horách na klidném místě v osadě Nové Město Jáchymov nedaleko historického města Jáchymov (2km) a Boží Dar (6km). Příjemnou předností chaty je krásný výhled na Jáchymov, Klínovec a další vrcholky Krušných hor.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytováni v Krušných horách na klidném místě v osadě Nové Město Jáchymov nedaleko historického města Jáchymov (2km) a Boží Dar (6km). Příjemnou předností chaty je krásný výhled na Jáchymov, Klínovec a další vrcholky Krušných hor.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je možné ve 3 dvoulůžkových pokojích, v chatě se dále nachází společné sociální zařízení s dvěma WC, společenská místnost s vybavenou kuchyní, televize, wi-fi. Uzamykatelná lyžárna/kolárna u chaty. Parkovat lze též u chaty – 2 místa. Prostory chaty jsou nekuřácké. Své mazlíčky nechte prosím doma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti ubytování je několik restaurací. Obchod s potravinami je dostupný v Jáchymově (2km) nebo na Božím Daru (6km). V zimě vás nadchne optimální dostupnost běžeckých tras nebo skiareálů Náprava (1,5km), Plešivec (9km), Klínovec (9km), Neklid (6 km), Fichtelberg (DE, 9 km). V Jáchymově můžete také navštívit bazénové centrum Agricola. V létě ocení krásnou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Suchánek
Informace poskytnul: Suchánek Michal
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz