Chata Nováček

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Jáchymov, Nové Město
Adresa: 
Nové Město 44, 363 01 Jáchymov - Nové město
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-723 256 160
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-novacek.cz
www.ceskehory.cz/chata-novacek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 920 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Boží Dar počasí Boží Dar

počasí Jáchymov počasí Jáchymov

Ubytováni v Krušných horách na klidném místě v osadě Nové Město Jáchymov nedaleko historického města Jáchymov (2km) a Boží Dar (6km). Příjemnou předností chaty je krásný výhled na Jáchymov, Klínovec a další vrcholky Krušných hor.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytováni v Krušných horách na klidném místě v osadě Nové Město Jáchymov nedaleko historického města Jáchymov (2km) a Boží Dar (6km). Příjemnou předností chaty je krásný výhled na Jáchymov, Klínovec a další vrcholky Krušných hor.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je možné ve 3 dvoulůžkových pokojích, v chatě se dále nachází společné sociální zařízení s dvěma WC, společenská místnost s vybavenou kuchyní, televize, wi-fi. Uzamykatelná lyžárna/kolárna u chaty. Parkovat lze též u chaty – 2 místa. Prostory chaty jsou nekuřácké. Své mazlíčky nechte prosím doma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti ubytování je několik restaurací. Obchod s potravinami je dostupný v Jáchymově (2km) nebo na Božím Daru (6km). V zimě vás nadchne optimální dostupnost běžeckých tras nebo skiareálů Náprava (1,5km), Plešivec (9km), Klínovec (9km), Neklid (6 km), Fichtelberg (DE, 9 km). V Jáchymově můžete také navštívit bazénové centrum Agricola. V létě ocení krásnou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Suchánek
Informace poskytnul: Suchánek Michal
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz