TOPlist

Chata Monika - Adršpach

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Adršpach
Adresa: 
Dolní Adršpach 14
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 614 545
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.adr-monika.cz
www.ceskehory.cz/adr-monika
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  520 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Adršpašské skály počasí Adršpašské skály


Poloha a dosažitelnost

Chata Monika se nachází na samém okraji národní přírodní rezervace Adršpašsko-Teplické skály, na okraji obce v klidném místě. K objektu je bezproblémový příjezd po zpevněné cestě i v zimním období.

Vybavení a služby

Ubytování pro 8 osob s celoročním provozem. 3 podkrovní pokoje: 1x 2 lůžka, 2x 3 lůžka. Obývací místnost s jídelním koutem - krb, TV+sat. Kuchyně - el.sporák s troubou, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, nádobí... Koupelna - sprchový kout, umývadlo, boiler na 160 litrů. WC - samostatné s umývadlem. Sauna + studená sprcha. Garáž pro 1... více >>

Rekreace a služby v okolí

Skalní města – Adršpach 500m, Teplice nad Metují 4km. Pískovcové útvary v okolí – Jiráskovy skály, Broumovské stěny, Ostaš. Cykloturistika – značené stezky i do Polska. Projížďky na koních z Adršpachu. Lanové centrum 400m. Koupání – Teplice nad Metují 6km (koupaliště). Trutnov 20km – krytý bazén, bowling, squash, motokáry, zimní stadion. Dvůr Králové nad Labem... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: František Soldán
Informace poskytnul: František Soldán
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz