PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Karlovka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Karlov u Josefova Dolu
Adresa: 
Karlov u Josefova Dolu 56
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603526521, správce 702562556
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.karlovka.eu www.ceskehory.cz/karlovka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák počasí Severák

Chata v příjemném prostředí Jizerských hor nabízí široké využití pro rekreaci, výlety, celoroční sportovní vyžití, různé party akce nebo srazy. Ubytování je zajištěno v 7 pokojích, které jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. K dipozici je zařízená kuchyň, zahradní ohniště i hřiště.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází 800 metrů od známého lyžařského areálu Severák, 2km nad Josefodolským údolím. Příjezd z Jablonce nad Nisou osobním autem na Janov nad Nisou. Od centra města po 3km v obci Loučná odbočíte na Horní Maxov. Po dalších 3 km na Liberec, dostanete se na hřeben, minete lyžařské vleky a přijedete ke kapličce. Od ní směrem na Tanvald a na první odbočce doleva.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chatě je 7 pokojů, kde nejmenší z nich obsahuje dvě jednolůžka, skříň a umyvadlo. Máme zde ale i pokoje s jedním dvoulůžkem a dvěma jednolůžky, vlastní sprchou nebo toaletou. Všechny pokoje jsou do jisté míry obloženy dřevem, které má v každém pokoji jinou barvu. Společenská místnost se nachází v přízemní části chaty. Je prostorná a jsou zde čtyři dřevěné stoly s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Karlov je významná lyžařská a turistická lokalita ležící v Jizerských horách ve výšce 780 m n. m. V okolí je běžecká lyžařská magistrála a mnoho dalších běžeckých lyžařských tratí - cca 120 km. V blízkosti chaty se běhá známá Jizerská padesátka. Sjezdařský areál Severák s lyžařskými vleky se nachází 800m od chaty. V této oblasti jsou dobré lyžařské podmínky. V létě je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Vladislav Bambuch
Informace poskytnul: Ing. Vladislav Bambuch
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz