PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Karlovka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Karlov u Josefova Dolu
Adresa: 
Karlov u Josefova Dolu 56
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 526 521, správce 702 562 556
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.karlovka.eu www.ceskehory.cz/karlovka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák

Chata v příjemném prostředí Jizerských hor nabízí široké využití pro rekreaci, výlety, celoroční sportovní vyžití, různé party akce nebo srazy. Ubytování je zajištěno v 7 pokojích, které jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. K dipozici je zařízená kuchyň, zahradní ohniště i hřiště.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází 800 metrů od známého lyžařského areálu Severák, 2km nad Josefodolským údolím. Příjezd z Jablonce nad Nisou osobním autem na Janov nad Nisou. Od centra města po 3km v obci Loučná odbočíte na Horní Maxov. Po dalších 3 km na Liberec, dostanete se na hřeben, minete lyžařské vleky a přijedete ke kapličce. Od ní směrem na Tanvald a na první odbočce doleva.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chatě je 7 pokojů, kde nejmenší z nich obsahuje dvě jednolůžka, skříň a umyvadlo. Máme zde ale i pokoje s jedním dvoulůžkem a dvěma jednolůžky, vlastní sprchou nebo toaletou. Všechny pokoje jsou do jisté míry obloženy dřevem, které má v každém pokoji jinou barvu. Společenská místnost se nachází v přízemní části chaty. Je prostorná a jsou zde čtyři dřevěné stoly s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Karlov je významná lyžařská a turistická lokalita ležící v Jizerských horách ve výšce 780 m n. m. V okolí je běžecká lyžařská magistrála a mnoho dalších běžeckých lyžařských tratí - cca 120 km. V blízkosti chaty se běhá známá Jizerská padesátka. Sjezdařský areál Severák s lyžařskými vleky se nachází 800m od chaty. V této oblasti jsou dobré lyžařské podmínky. V létě je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Vladislav Bambuch
Informace poskytnul: Ing. Vladislav Bambuch
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz