PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Prkenný Důl » Chata Dřevěnka č.p. 70

Chata Dřevěnka č.p. 70

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Žacléř, Prkenný Důl
Adresa: 
Prkenný Důl 70, Žacléř
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 823 630
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/drevenka70
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Je možný

Pro rodiny s dětmi

Venkovní bazén

U lyžařských vleků

Chata Dřevěnka je útulná chata ve dřevě. Hostům nabízí 4 pokoje s celkovou kapacitou 11 osob. Dále společenskou místností s kuchyní a terasou. V létě je k dispozici velká neoplocená zahrada s nadzemním bazénem. V zimní sezóně jsou v docházkové vzdálenosti 2 lyžařská střediska.

Celkové vybavení objektu
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Je možný
Umístění objektu
U lyžařských vleků (300m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Krkonoše, Prkenný Důl, vzdálený 1km od města Žacléř. Horská chata v centru lyžařského areálu, cca 250m od sjezdovky s umělým zasněžováním. Večerní lyžování v místě. Autobusové spojení směr Žacléř, v zimní sezóně pravidelný Skibus z Trutnova. V létě v prostředí lesů a luk. Vhodné pro uklidňující pobyt v přírodě, koupání, grilování, večerní oheň i horskou turistiku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata nabízí 4 pokoje s celkovou kapacitou 11 osob. V přízemí je společenská místnost s kuchyní a komorou s mini myčkou a pračkou. Naproti společenské místnosti je 2-lůžkový pokoj s přistýlkou a vlastní koupelnou s WC. V patře je 3-lůžkový pokoj s koupelnou a WC a další 3-lůžkový a 2-lůžkový pokoj, spojený jednou koupelnou s WC. K dispozici je neoplocená zahrada s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V letní sezóně tenisové kurty - 300m od chaty. 350m od chaty je možnost koupání v přírodním rybníku. Celoročně fitness club a bowling - 2000m. Další možnosti sportovního vyžití (Trutnov 15km): vodní sporty, koupaliště, krytý bazén, rybníky Dolce - volejbal, tenis, minigolf, windsurfing. Cykloturistika, horská turistika.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hana Masopustová
Informace poskytnul: Hana Masopustová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz