Chata Barborka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Chata Barborka, Vysoký svah 21, Pec pod Sněžkou 542 21
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 602 830 650
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatabarborkapec.cz www.ceskehory.cz/chatabarborkapec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

Wi-Fi

Je možný

Malý, útulný penzion na sjezdovce 1000m n.m. Celoroční provoz. V létě i v zimě vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro seniory. Stravování v penzionu formou polopenze. 6 pokojů vybavených Wc, sprchou, umývadlem, TV a Wifi. V létě možnost parkování přímo u penzionu zdarma.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

V nejkrásnějším údolí Krkonoš, s výhledem na hlavní hřeben, Sněžku a Obří důl. V zimě přímo na sjezdovce v hlavním lyžařském areálu Ski Pec. V bezprostřední blízkosti běžeckých tratí. Pro turisty i cyklisty velký výběr vycházek i horských tůr. Černá hora 4km, Špindlerův Mlýn 16km, Sněžka 10km. Podívejte se na nás na humlak.cz/webcam/axis.php

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje s vlastním soc.zařízením, TV a Wifi. Jídelna s barem. Stravování polopenze, snídaně formou bufetu, večeře celé menu. Možnost zapůjčení dětské postýlky, dětské jídelní sedačky, sáněk.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Relaxpark v Peci pod Sněžkou, bobová dráha, lanovka na Sněžku, na Černou horu, na Portášky. Turistika, cykloturistika, autoturistika, sjezdové lyžování, běžecké lyžování.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Václav Kůrka
Informace poskytnul: Václav Kůrka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz