PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Ada

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ruprechtov
Adresa: 
Ruprechtov 1058
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chataada
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Chata na okraji Moravského krasu. Poblíž rekreačního rybníka s možností rybaření.

Chata Ada Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
5 Lůžek + 2 Přistýlky, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa
Ložnice 1:
3x Samostatné lůžko
Ložnice 2:
1x Dvoulůžko
Lůžka mimo ložnice:
2x Přistýlka
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní terasa
Ohniště
Kryté venkovní posezení
Povlečení
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (300m)
U cyklostezky (20m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v řadě, těsně u lesa, v menší chatové osadě. Pozemek s chatou je oplocen, živým, nebo i drátěným plotem. Parkování tří aut na vlastním oploceném pozemku. Pozemek má 600m2. Chata leží 15km od města Vyškov. Až k chatě je cesta asfaltová. Při cestě od Brna s D1 sjezd 226 (nebo 230 od Ostravy). Směrové značení po sjezdu z dálnice je mizerné. Směr z ... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata prostorově – Po dvou venkovních schodech vstoupíte na terasu u chaty z jejíž boční strany vedou dveře do chaty. Stůl židle a spaní pro 2 osoby. Pokračovat lze do další místnosti s krbem, kuchyní a dalšími třemi lůžky, nebo malé ložnice. Chodbičkou na splachovací WC s umyvadlem. A dál je koupelna - sprcha s dalším umyvadlem. Podkroví je přístupné z místnosti s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Terasa je vybavena pro posezení dřevěným nábytkem. Venku lze použít ohniště, a zastřešenou terasu. Na rybníku máme pramici. Vytápění – klienti topí sami v krbu. Přitápět lze el. mob. radiátorem nebo el.ventilátorem za poplatek spotřeby elektřiny. Majitel na chatě nebydlí. Je vzdálen 30 minut autem. Zahrada – k chatě přiléhá zastřešené posezení. U chaty je otevřené... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavel Blatný
Informace poskytnul: Pavel Blatný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz