PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Komárov » Chalupa U Lidušky

Chalupa U Lidušky

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Chuchelna, Komárov
Adresa: 
Komárov č.p. 3, Chuchelna, 513 01 Semily
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 502 374
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupa-kozakov.cz/ www.ceskehory.cz/chalupakozakov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kozákov

Wi-Fi

Po domluvě

Chalupa v malebné vísce Komárov v bezprostřední blízkosti majestáního Kozákova. Chalupa nabízí útulné ubytování ve svých rekonstruovaných interiérech. Kapacita ubytování je celkem 12 osob ve 3 pokojích. K dispozici je vybavená kuchyňka, společenská místnost, koupelna a samostatné WC.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa U Lidušky leží v malebné vísce Komárov, která je součástí obce Semily nedaleko Turnova. Vhodné pro rodiny, páry nebo skupiny. Chalupu najdete v Českém ráji – Kozákov - s nalezišti polodrahokamů. U chalupy je prostorná zahrada a lesík. V okolí je mnoho možností pro pěší i cykloturistiku. V zimě možnost lyžování. Oblast je bohatá na přírodní a kulturní památky.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa nabízí útulné ubytování ve svých rekonstruovaných interiérech; Kapacita ubytování je max. 12 osob ve 3 SAMOSTATNÝVH POKOJÍCH. K dispozici je dále: vybavená kuchyňka ( lednice, mrazák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, sklokeramický sporák s troubou, nádobí) společenská místnost, koupelna s vanou (pračka)a samostatné WC. Před chalupou pro Vás máme... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

TIPY NA VÝLET Tip na výlet s návštěvou hory Kozákov (Horní Pojizeří) Skalní města v Českém ráji – Prachovské skály Skalní města v Českém ráji – Maloskalsko Skalní města v Českém ráji – Klokočské a Betlémské skály Skalní města v Českém ráji – Hruboskalsko Skalní města v Českém ráji – Drábské světničky a Příhrazské skály Pěšky –... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Palarčíková
Informace poskytnul: Petra Palarčíková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz