Chalupa U Holanů

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Sobotka, Kdanice
Adresa: 
Kdanice 27, 507 43 Sobotka
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 285 579 po 16-té hodině, +420-602 385 427
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kdanice.cz
www.ceskehory.cz/uholanu

Poloha a dosažitelnost
Chalupa se v těsné blízkosti Českého ráje, v malé vesničce Kdanice, která má cca 35 stálých obyvatel a je přidruženou obcí městečka Sobotka. Parkování zajištěno nehlídané v blízkosti objektu. Dvě parkovací místa jsou přímo na oploceném pozemku.
Vybavení a služby
Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v rodinném prostředí nově zrekonstruovaného hospodářského stavení. • Pokoj č.1 - 4 lůžkový s možností 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení, televize, v oknech jsou instalovány síťky proti hmyzu • Pokoj č.2 - 2 lůžkový a možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, televize, v oknech jsou instalovány síťky proti hmyzu • ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Bezprostřední okolí chalupy je hustě protkáno sítí turistických a cykloturistických tras (s možností využití cyklobusů). Vybírat můžete z následující nabídky nejbližších měst: • Sobotka (vzdálenost cca 2km do centra, pěšky cca 30 minnut) - srpnový jarmark, Šrámkova Sobotka, lovecký zámeček Humprecht, středověký hrad Kost, údolí Plakánek • Jičín (vzdálenost cca ... více >>
Provozovatel: Petra Holanová
Informace poskytnul: Petra Holanová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz