PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Skály » Chalupa Relax, Adršpach

Chalupa Relax, Adršpach

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Teplice nad Metují, Skály
Adresa: 
Jiráskovy skály 3, Teplice nad Metují
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chaluparelax
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 29 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Police nad Metují

počasí Teplice nad Metují - Kamenec

Je možný

Chalupa se třemi apartmány, každý z apartmánů má dvě ložnice kapacitně 9 lůžek. V panenské přírodě Adršpašsko-Teplických skal, oblast Jiráskovy skály jsou vynikající možnosti pro cyklistiku, horolezectví, ideální užít si klid pro rodiny z dětmi. Vstup do skal padesát metrů, kapacitně 29 lůžek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Relax se nachází u Teplic nad Metují v překrásné osadě Jiráskovy Skály, čtyři kilometry od vlakové zastávky. V létě i zimě se dostanete autem až na parkoviště které je přímo u chalupy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa se třemi apartmány, každý z apartmánů má dvě ložnice. Jedna ložnice má tři lůžka,druhá šest lůžek. Celková kapacita je tedy 29 lůžek. U objektu je parkoviště, posezení se zahradním grilem, hřiště je u hospůdky na proti 30 metrů. Skály začínají 50 metrů od chalupy.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je několik skalních měst, cyklistické stezky, známá ZOO ve Dvoře Králové, několik zámků, možnost koupání, jízda na koni.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Milan Tůma
Informace poskytnul: Milan Tůma
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz