PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Pěčín » Chalupa Kateřina

Chalupa Kateřina

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Pěčín
Adresa: 
M+M Ondrušovi s.r.o., ul. 5. května 655, 51601 Rychnov nad Kněžnou
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chalupa Kateřina chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Horská chalupa po celkové rekonstrukci v roce 2005-6. Ubytování ve dvou 2lůžkových a 4lůžkovém pokoji. Každý pokoj má vlastní soc.zařízení(WC, sprcha, vana). Společ.místnost je vybavena kompletně zařízenou kuch.linkou (lednička, myčka, sporák, mikr.trouba), televizorem,k dispozici sauna, WIFI.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nacháží v obci Pěčín cca 3km od Rokytnice v Orlických horách. Chalupa je lehce přístupná po celý rok, možnost parkování u chalupy. Chalupa je na konci cesty, nejbližší soused cca 70m. Jinak je na chalupě naprostý klid, není odnikud rušena.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Horská chalupa po celkové rekonstrukci v roce 2005-6. Na chalupě jsou 2 dvoulůžkové a 1 čtyřlůžkový pokoj. Každý má vlastní soc.zařízení (WC, sprcha, vana). Možnost zapůjčení dětské postýlky. Společenská místnost je vybavena kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (sporák, mikr.trouba, myčka, lednička, rychlovarná konvice, kávovar). Dále jsou v místnosti krbová kamna a... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Trasy pro běžecké lyžování přímo za chalupou. Sjezdovka cca 3km od chalupy v Rokytnici v Orl.horách. Pro náročné lyžaře Říčky cca 8km. Jinak v Rokytnici bowling, další bowlingové centrum v Rychnově nad Kněžnou (13km). Restaurace cca 300m od chalupy, obchod - 200m, autobus - 200m, vlak - 400m.

Fotogalerie objektu

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz