PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Dědov » Chalupa Dědov

Chalupa Dědov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dědov
Adresa: 
Dědov 13, 549 57 Teplice nad Metují
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupadedov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Chalupa v malé vesničce Dědov v blízkosti Teplických skal. Naskýtá se zde výborná možnost turistiky, cykloturistiky, horolezectví a jiných sportů. V zimě jsou v blízkém okolí upravené stopy na běžky a sjezdovky.

Chalupa Dědov Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
4 Lůžka, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Televize
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Dětské hřiště
Venkovní posezení
Venkovní gril
Ohniště
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Parkování
Nekuřácký objekt
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (6.1km)
U běžkařských tratí (750m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (5.4km)
U cyklostezky (250m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v malé vesničce Dědov v blízkosti Teplických skal. Dostupnost objektu je po celý rok s parkováním na zahradě.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa poskytuje ubytování pro 4 osoby. K dispozici je ložnice pro čtyři osoby + možnost dětské postýlky. Obývací pokoj s kuchyní a TV, SAT. V kuchyňském koutě je dvouplotýnkový vařič, mikrovlnka, varná konvice, lednice. Vybavená kuchyňka s možností vlastního vaření. Vytápění je krbovými kamny s možností přitápění el.přímotopy. Koupelna je se sprchovým koutem a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Naskýtá se zde výborná možnost turistiky, cykloturistiky, horolezectví a jiných sportů. K dispozici je velká oplocená zahrada s možností sportovního vyžití. Podél celého pozemku teče říčka Metuje, kterou při dobré splavnosti vodáci sjíždějí. V zimě jsou v blízkém okolí upravené stopy na běžky a sjezdovky. Pro milovníky historie je v Náchodě zámek a pevnost Dobrošov. Lze si též zajet na výlet do nedalekého Polska.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jakoubek Roman
Informace poskytnul: Jakoubkovi
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz