Čertův Špičák

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák 149/19, 340 04
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 402 501
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/certuvspicak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák

Wi-Fi

Po domluvě

4lůžkový apartmán (palandy, manželská postel), možn.přistýlky (rozkl.2křeslo), TV, WiFi, el.topný panel, částeč.podlah.topení, předsíň s ribstolí, kuchyňka plně vybavená vč.myčky, koupelna (sprch.kout, WC, otop.žebřík). Krytý vchod, venkovní žaluzie. Parking, lyžárna, sjezdovka i bazén 10min.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Aparmán umístěn na jižní straně v přízemí Čertovy chaty, příjezd autem - Plzeň, Klatovy, Nýrsko, Hojsova Stráž, Špičák za sedačkovou lanovkou na Pancíř dole v zatáčce odbočit doprava na Čertův mlýn a dále za podjezdem trati na Čertovu chatu(cca 3minuty). Spodní parkoviště, 15m od vchodu. Vlakem Praha, Plzeň, Klatovy, Špičák. Po východu z nádraží doleva ke sjezdovce u... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Plně vybavená kuchyňka s lednicí, mrazákem, myčkou, v pokoji dřevěná palanda a manželská postel, rozkládací dvojkřeslo, barevná TV-satelit, WiFi, společenské hry, pro děti lego a dřevěná železnice, před odjezdem prosím složit do krabice pod štelářem v předsíni, prošívané deky, polštáře, doporučuji svoje povlečení. V případě zapomenutí je za poplatek možnost použít... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Špičácká sjezdovka, sedačková lanovka cca 10minut, v hotelu Čertův mlýn bazen, sauna také 10min chůze. Velký Javor sjezdovky v Německu cca 20min. jízdy autem. Běžkařské tratě, sedačková lanovka a sjezdovka Pancíř. Cyklotrasy po celé Šumavě. Množství stravovacích možností v dochozí vzdálenosti, Železná Ruda 7minut jízdy autem, nebo vlakem. Zde veškeré obchody.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dřímalová
Informace poskytnul: Dřímalová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz