PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Špičák » Čertova chata - apartmán Čerťák

Čertova chata - apartmán Čerťák

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák 149
Web adresa:
www.ceskehory.cz/certovachata
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 865 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák

Wi-Fi

Nově zrekonstruovaný apartmán ve známé Čertově chatě. Apartmán až pro 4 lidi, velká slunná terasa, krásná poloha. Apartmán nabízí vlastní vybavenou kuchyň, dvě toalety, koupelnu, samostatnou ložnici. Skvělé místo pro trávení dovolené, jak letní, tak zimní.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v Čertově chatě blízko lyžařského areálu, na klidném místě s krásným výhledem na jezerní stěnu Čertova jezera, které je vzdálené pouhé 3 km. K apartmánu náleží parkovací místo. Pokud se rozhodnete cestovat vlakem, je možné dojít pěšky k apartmánu z vlakového nádraží Špičák.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán je nově zařízený, má vybavenou kuchyňskou linku, koupelnu se sprchovým koutem, dvě toalety, samostatnou ložnici. V apartmánu je Wifi a televize. Součástí je i prostorná terasa 20 m2, která nabízí příjemné místo pro trávení odpočinku - posezení.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V dosahu Čertův mlýn - možnost stravování, bazén. Autem 5 min. do Železné rudy. Sjezdovky 500 m, Černé jezero 5 km, Čertovo jezero 3 km. Lanovkou můžete vyjet k rozhledně Špičák. Nespočet možností na výlety a rekreaci.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jitka Bracháčková
Informace poskytnul: Jitka Bracháčková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz