Penzion Lucie

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Dospělí 490,- Kč/osoba/noc/snídaně
Děti do 10-ti let 390,- Kč/osoba/noc/snídaně

SILVESTR 27.12.2018 - 1.1.2019
Ubytování včetně bohaté polopenze.
Součástí Silvestrovské večeře je přípitek a drobné pochutiny po celý večer.
Dospělí 780,- Kč/osoba/noc/polopenze
Děti do 10-ti let 680,- Kč/osoba/noc/polopenze
Letní sezona - ceny
Dospělí 380,- Kč/osoba/noc/snídaně
Děti do 10-ti let 330,- Kč/osoba/noc/snídaně
Slevy:
Slevy a speciální nabídky pro skupinové pobyty.
Výrazně zvýhodněné školní pobyty.
Stravování
Nabízíme ubytování se snídaní nebo polopenzí.
V případě skupinových pobytů (školy v přírodě, lyžařské kurzy, soustředění, firemní akce aj.) zajišťujeme plnou penzi včetně svačinek a pitného režimu po celý den.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz