Pension a restaurace U Pece - Pec pod Sněžkou

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ceny v zimní sezóně se pohybují v rozmezí 580,- až 750,- Kč za osobu a den včetně polopenze s možností výběru, dle konkrétních termínů.

Děti od 3 do 12 let mají slevu 100,- Kč
Děti od 0 do 2,99 let 100,- Kč/den
Pes 100,- Kč/den - po domluvě

Ceny jsou platné při pobytu v týdeních turnusech.

Storno podmínky: do 30 dnů 20%, do 20 dnů 50%, do 15 dnů 80%, méně dnů 100%.
Storno pobytu je možné pouze při písemném potvrzení ubytovatelem!!!

Silvestrovský pobyt (pět nocí) Vás přijde na 4845,- Kč, včetně příplatku za Silvestra a svátečního menu.

Cena zahrnuje stravování formou bohaté polopenze s možností výběru, parkovací místo a možnost bezplatného připojení pomocí wi-fi, nebo bezplatného využití internetu po dobu provozu restaurace. Všechny pokoje mají vlastní soc.zařízení a TV.
Letní sezona - ceny
Letní sezona
Základní cena: 620,- Kč s polopenzí
Děti od 3 do 12 let sleva 100,- Kč
Děti od 0 do 2,99 let 100,- kč / den
Pes 100,- Kč /den - po domluvě
Ubytování se snídaní 500,- Kč
Další informace:
Domácí zvířata ano, ale po dohodě
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz