Orea Resort Sklář ****

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ceny na www.sklar.cz
Letní sezona - ceny
Ceny na www.sklar.cz
Další informace:
V cenách ubytování je zahrnuta snídaně, městský poplatek, DPH, vstup do bazénu, sauny, vířivky, parní lázně a fitness centra

V zimě: 15% sleva na skipass harachovského skiareálu, 10% sleva na půjčovnu lyží v hotelu, 10% sleva na lyžařskou školu v hotelu

V létě: 10% sleva na kosmetické procedury, 10% sleva na relaxační procedury

Rodinný pokoj lze využít pouze při 2 plně platících osobách a obsazení všech lůžek. Třetí a čtvrté lůžko je považováno za přistýlku.

Příplatek za silvestrovskou večeři: 1500,- Kč/osoba
Příplatek za vánoční večeři: 1000,- Kč/osoba
Příplatek za polopenzi: 350,- Kč/osoba
Cena za pobyt zvířat: 300,- Kč/noc
Parkovné: 150,- Kč/noc

Vánoční a silvestrovská večeře jsou povinné (dítě do 6,9 let sleva 100%, osoba nad 7 let na přistýlce sleva 50% z ceny večeře).

Check-in: 14:00 - 18:00 hod.
Check-out: do 11:00 hod.

Všechny služby lze platit kreditními kartami AMEX, DC, EC/MC, JCB, VISA, ČS, CCS.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz