Horský hotel U můstků ***

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování se snídaní: od 450,- Kč/osoba/den nebo 18,- Euro/osoba/den

Vánoce a Silvestr - ceny na vyžádání

Aktuální platné ceny a LAST MINUTE NABÍDKY na www.umustku.cz
Letní sezona - ceny
Ubytování se snídaní: od 450,- Kč/osoba/den nebo 18,- Euro/osoba/den

aktuální platné ceny a LAST MINUTE NABÍDKY na www.umustku.cz
Slevy:
Dítě do 10 let - sleva 100,- Kč/den nebo 4 Euro/den
Další informace:
Uvolnění pokoje do 10,00 v den odjezdu. Příjezd po 15,00 hodině v den příjezdu.


Možnost pronájmu celého objektu pro firemní akce nebo pro cestovní kancelaře od obsazení 20 osobami, minimálně na dva noclehy. Cenu zkalkulujeme individuálně podle požadavků.

Přirážka za obsazení pokoje jednou osobou +20%
přirážka za ubytování na jeden nocleh 100,- Kč.
Stravování
Stravování v útulné hotelové restauraci s krbem. Vaříme domácí českou a moravskou kuchyni bez možnosti výběru (polévka + hlavní jídlo).
Cena za večeři 120,- CZK jídlo/osoba/den nebo 5 Euro jídlo/osoba/den
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz