Chata Tollendorf

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
1250 Kč základní cena apartmán pro dvě osoby

3 a další osoba v apartmánu 500 Kč/osoba/den
Letní sezona - ceny
1250 Kč základní cena apartmán pro dvě osoby

3 a další osoba v apartmánu 500 Kč/osoba/den
Období mimo sezónu - ceny
1250 Kč základní cena apartmán pro dvě osoby

3 a další osoba v apartmánu 500 Kč/osoba/den
Slevy:
Děti do 2 let zdarma, děti do 6 let 50% sleva
Další informace:
V období od 1.července do 31.srpna lze objednat pouze pobyty s minimální délkou pobytu 6 nocí

Apartmán je kompletně vybavený vším potřebným, nádobí, sklo, ložní prádlo, ručníky, TV, wifi a další. Parkování je zdarma na parkovišti u objektu a protože v objektu bydlíme můžete dorazit dle vašich možností a domluvy.

Podle Vašeho přání nabízíme možnost zapůjčení kol nebo elktrokol, platí se pouze za dny kdy kola budete potřebovat (orientačně 350,- Kč/den). Platit lze podle Vašeho přání kartou, převodem nebo hotově.
Stravování
Dovolujeme si Vám nabídnout donášku ranního pečiva v ceně 50,- Kč osoba/den, (jedná se vždy o čerstvý chleba, housky cereální i bílé a sladké dobroty buchta, koláč apod), nebo + snídaňové menu, sýry, šunka, marmeláda, máslo v ceně 120,- Kč osoba/den. Další nabídku lze domluvit na místě například objednání bohatého piknikového koše v ceně 500,- Kč, nebo rady a doprovod na Vaše výlety. Popřípadě rezervaci v okolních restauracích (např. Pivovary Falkenštejn, Kocour nebo Cvikov, nebo dle Vašeho výběru).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz