PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Biofarma Pod Hájkem - areál s chalupou a penzionem

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
Chalupa:
Celý objekt (16 lůžek): 6000 Kč/noc - bez stravování

Penzion:
750 Kč + snídaně/noc
Zimní sezona - ceny
Chalupa:
Celý objekt (16 lůžek): 6000 Kč/noc - bez stravování

Penzion:
750 Kč + snídaně/noc
Silvestrovský pobyt + 100% příplatek
Slevy:
Členové Asociace českého snowbordingu mají při předložení platného průkazu slevu 10% na všechna ubytování v případě, že si pronajmou celou chalupu nebo celý apartmán. Sleva pro členy Asociace nelze sčítat se slevou při vícedenním pobytu.

Podrobný ceník naleznete na webových stránkách objektu
Stravování
Pronájem chalupy je bez stravování, ale lze si zajistit stravování ve farmářské restauraci v penzionu.
Ubytování v penzionu je včetně snídaně. V nabídce jsou kvalitní tradiční jídla, vařená z lokálních surovin, která ocení jak milovníci zdravé stravy, tak i milovníci poctivého jídla z masa.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz