Chata Kovárna

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
350,- Kč/osoba/noc se snídaní
Letní sezona - ceny
350,- Kč/osoba/noc se snídaní
Období mimo sezónu - ceny
350,- Kč/osoba/noc se snídaní
Slevy:
Poskytujeme slevu pro hromadné pobyty od 20 platících os. vč. 5%
Další informace:
Chata Kovárna nabízí pronájmy jednotlivých pokojů a sdíleného příslušenství, objekt nepronajímáme jako celek. Při nástupu do rekreačního zařízení bude každý host, na základě předložených os. dokladů, zapsán do ubytovací knihy. Po odečtení rezervační zálohy, bude hotově doplacena zbývající částka za pobyt, včetně ubytovacího poplatku, který činí 10,- Kč/os/den (povinný odvod Obci Zdobnice). Při převzetí klíče od pokoje a hlavního vchodu je vybírána záloha 200,- Kč.

CENÍK:
350,- Kč/osoba/noc se snídaní
- dítě do 2 let bez lůžka a snídaně zdarma
- dítě do 6 let 250 Kč/noc se snídaní
- poskytujeme slevy pro hromadné pobyty od 20 platících os. vč. - 5%
- možnost zajištění přistýlek
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz