Chalupa Zvonička

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
V zimní sezoně jen celý objekt 13 lůžek - 3 apartmany 31850 Kč/týden, 10400 Kč/víkend.
cena jednoho lůžka na týden 350 Kč/os/noc
Letní sezona - ceny
celý objekt 13lůžek - 3 apartmany 27300 Kč/týden, 10400
Kč/víkend
možnost objednat i po apartmánech cena jednoho lůžka 300 Kč/os/noc
Období mimo sezónu - ceny
 
Další informace:
V zimní sezoně jen celý objekt v letní sezoně i po apartmanech . Úhrada el. energie dle skutečné spotřeby 1 kw 5 Kč.Rekreační poplatek 20.- Kč/osoba/den Vratná kauce 3000 Kč/pobyt. Lůžkoviny a vodné+stočné jsou poskytovány v ceně pobytu. Min. platba za 4 noci nebo víkend.

V zimě odvoz zavazadel pásovým vozidlem za úplatu,parkování na centrálním parkovišti, cena dle ceníku parkoviště.


Hlavní sezóna LÉTO
27300 Kč/objekt/týden
3900 Kč/objekt/noc
10400 Kč/objekt/víkend

Hlavní sezóna ZIMA
31850 Kč/objekt/týden
4550 Kč/objekt/noc

Silvestr
43 000 Kč/objekt/týden
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz