PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Zorča

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
01.06. - 30.08.2022
Cena za týden za celou chalupu od 39000,- Kč. Cena po dohodě s majitelem bude upřesněna podle počtu osob, délky pobytu a požadovaných služeb.
Zimní sezona - ceny
01.12.2022 - 31.03.2023
Cena za týden za celou chalupu od 42000,- Kč. Cena po dohodě s majitelem bude upřesněna podle počtu osob, délky pobytu a požadovaných služeb.
Období mimo sezónu - ceny
Cena za týden za celou chalupu 25000,- Kč. Cena po dohodě s majitelem bude upřesněna podle počtu osob, délky pobytu a požadovaných služeb.
Cena za víkend za celou chalupu 14700,- Kč
Cena za apartmán dohodou.
Slevy:
20% sleva na masáže přímo na chalupě
Další informace:
Ceny jsou orientační, podrobnější informace poskytne majitel.

Minimální délka pobytu - dvě noci, mimo letní sezony, silvestrovského pobytu a jarních prázdnin.

V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUTO
Parkování u objektu, utěrky, toaletní papír, tekuté mýdlo a malé ručníky do koupelny, energie ( elektřina a vytápění) a spotřeba vody, internet, v létě je pro ubytované možnost využití krytého bazénu

V ceně pobytu NENÍ ZAHRNUT- případný poplatek za psa
(100Kčza noc) a poplatek z pobytu pro obec (25Kč dospělá osoba za noc).Ložní prádlo po dohodě vlastní, nebo za poplatek 100Kč/sadu. Úklid vlastní nebo za poplatek 1500Kč.

Záloha za pobyt cca 40% z ceny pobytu je splatná na účet majitele před potvrzením rezervace, doplatek se platí po domluvě před nástupem na pobyt. Další platby - kauce 3.000,- Kč v hotovosti při nástupu za apartmán, nebo 5.000,- Kč za celou chalupu.

Storno poplatek je ve výši zálohy na pobyt.

PES POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ S MAJITELI .
Poplatek za psa 100,- Kč/pes a den.

PŘÍJEZD
Týdenní pobyt - sobota odpoledne dle dohody. Odjezd: sobota do 10 hod.
Víkendový pobyt - pátek odpoledne dle dohody. Odjezd: neděle do 10 hod.

Chalupa i jednotlivé apartmány jsou hostům předávány čisté a uklizené, ve stejném stavu musí být předány hosty majitelům při odjezdu. V opačném případě má majitel právo strhnout hostům z kauce adekvátní částku za úklid. Případnou způsobenou škodu na zařízení chaty uhradí klient majiteli v hotovosti před odjezdem.
Stravování
Stravování je vlastní, k tomu slouží plně vybavená kuchyňská linka s lednicí a myčkou nádobí ve společenské místnosti v přízemí a kuchyňské kouty v každém apartmánu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz