Chalupa Hübsch

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
3.500 Kč/celá chalupa/noc + spotřeba elektrické energie + 1.300 Kč/závěrečný úklid.

V termínu 4.1. - 15.3. minimálně 5-ti denní pobyt - nebo po domluvě: 3.500 Kč/ celá chalupa/noc + spotřeba elektrické energie + 1.300 Kč/závěrečný úklid.

Silvestrovský termín 26.12.2020 - 3.1.2021 - 7.000,- Kč/celá chalupa, pouze týdenní pobyt
Letní sezona - ceny
3.000 Kč/celá chalupa/noc + spotřeba elektrické energie + 1.300 Kč/závěrečný úklid.
Délka pobytu po domluvě.
Slevy:
Domácí mazlíčci po domluvě
Další informace:
Ceny zahrnují spotřebu vody a pobytovou taxu. Spotřeba el. energie se hradí dle reálné spotřeby po odečtení elektroměru (7 Kč/kW).
Při potvrzení rezervace pobytu se skládá bankovním převodem záloha 50% z celkové ceny. Doplatek taktéž bankovním převodem před nástupem pobytu. Doplatek za spotřebovanou elektrickou energii se hradí v den odjezdu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz