Chaloupka Ametyst

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Celý objekt/týden: 12 000,- CZK (10 osob)
Celý objekt/noc: 1 750,- CZK (10 osob), minimální počet 3 noci

Vánoce 2018 - 22.12.2018 - 26.12.2018
8 000,- CZK
v ceně vánoční stromeček, ozdoby a miska cukroví

Silvestr 2018 - 27.12.2018 - 1.1.2019
23 000,- CZK (při rezervavaci a zaplacení zálohy ve výši 50% ceny do konce srpna je sleva 2 000,- CZK)
Letní sezona - ceny
Celý objekt/týden: 9 O00,- CZK (10 osob)
Celý objekt/noc: 1 350,- CZK (10 osob), minimální počet 3 noci
Období mimo sezónu - ceny
Celý objekt/týden: 7 500,- CZK (10 osob)
Celý objekt/noc: 1 070,- CZK (10 osob), minimální počet 3 noci
Další informace:
Objekt se pronajímá vždy celý.
V ceně je zahrnuto ložní prádlo a dřevo do krbových kamen.
Samostatně se platí spotřeba elektrické energie (cca 600,- CZK/týden v létě, 1 200,- CZK/týden v zimě) a místní poplatky - 14 CZK/den za osobu starší 18-ti let.
Stravování
Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit zálohu va výši 50 % z ceny pobytu, doplatek je splatný týden před příjezdem. Číslo účtu pro platbu: 578220093/0300, do textu vždy uvádějte jméno a termín.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz