Apartmány Michaela

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Apartmán 4(+1) č.1 ... 500 Kč/osoba/den ... 350 Kč/dítě
Apartmán 5(+2) č.3 ... 500 Kč/osoba/den ... 350 Kč/dítě
Apartmán 4(+1) č.5 ... 500 Kč/osoba/den ... 350 Kč/dítě
Apartmán 7(+1) č.6 ... 550 Kč/osoba/den ... 400 Kč/dítě
Letní sezona - ceny
Apartmán 4(+1) č.1 ... 350 Kč/osoba/den
Apartmán 5(+2) č.3 ... 350 Kč/osoba/den
Apartmán 4(+1) č.5 ... 350 Kč/osoba/den
Apartmán 7(+1) č.6 ... 400 Kč/osoba/den
Slevy:
Děti do tří let bez nároku na lůžko mohou být ubytována zdarma nebo v dětské postýlce za 100 Kč/den.
Další informace:
Ceny apartmánu jsou uvedeny na jednu noc při plné obsazenosti apartmánu (bez přistýlek). Při objednání nižšího počtu osob, než je kapacita apartmánu se cena řeši individuálně.

Minimální doba rezervace jsou dvě noci.

Svého čtyřnohého mazlíčka si s sebou můžete vzít jen po předchozí domluvě.

Silvestrovský příplatek je 50%.

------------------------------------

Apartmán 4(+1) č.1
Apartmán má čtyři pevná lůžka v ložnicích, možnost další osoby na rozkládací pohovce v obývacím pokoji. V jedné ložnici manželské dvojlůžko, v druhé dvě samostatná lůžka.

Apartmán 5(+2) č.3
Apartmán má pět pevých lůžek v ložnicích, možnost dalších osob (1 - 2) na rozkládací pohovce. V jedné ložnici manželské dvojlůžko, v druhé palanda a samostatné lůžko.

Apartmán 4(+1) č.5
Apartmán má čtyři pevná lůžka v ložnicích, možnost další osoby na rozkládací pohovce v obývacím pokoji. V jedné ložnici manželské dvojlůžko, v druhé dvě samostatná lůžka.

Apartmán 7(+1) č.6
Apartmán má sedm pevných lůžek v ložnicích, možnost další osoby na rozkládacím křesle. V jedné ložnici manželské dvojlůžko, v druhé palanda a samostatné lůžko, ve třetí ložnici dvě samostatná lůžka.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz