Apartmány Javor

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
apartmán 3 osoby: od 360,- Kč/osobu/noc
apartmán 4 osoby: od 370,- Kč/osobu/noc
apartmán 5 osob: od 340,- Kč/osobu/noc
Letní sezona - ceny
apartmán 3 osoby: od 300,- Kč/osobu/noc
apartmán 4 osoby: od 300,- Kč/osobu/noc
apartmán 5 osob: od 280,- Kč/osobu/noc
Slevy:
Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.
Vypůjčení dětské postýlky a jídelní stoličky zdarma po předchozí domluvě.

Individuální slevy poskytujeme zejména sportovním, tréninkovým a vzdělávacím skupinám.
Další informace:
V ceně ubytování: povlečení, osušky, tekuté mýdlo, wc papír, jar, vetex, houbička, utěrka na nádobí, uzamykatelný skibox se sušákem bot, společenská místnost, internet (wi-fi), využití úschovny kol, parkovací místo, veškeré energie, závěrečný úklid.
Stravování
Apartmány Javor nabízí snídaně pro skupiny po předchozí dohodě.

V blízkém okolí apartmánů se nachází 4 restaurační zařízení, 200m pod objektem potraviny a smíšené zboží.

Naši hosté obdrží slevové kupony do vybraných restaurací.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz