Apartmány Javor

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
apartmán 3 osoby: od 1440,- Kč/apartmán/noc
apartmán 4 osoby: od 1840,- Kč/apartmán/noc
apartmán 5 osob: od 2100,- Kč/apartmán/noc
Letní sezona - ceny
apartmán 3 osoby: od 1200,- Kč/apartmán/noc
apartmán 4 osoby: od 1560,- Kč/apartmán/noc
apartmán 5 osob: od 1950,- Kč/apartmán/noc
Slevy:
Vypůjčení dětské postýlky a jídelní stoličky zdarma po předchozí domluvě.

Individuální slevy poskytujeme zejména sportovním, tréninkovým a vzdělávacím skupinám.
Další informace:
V ceně ubytování: internet (wi-fi), veškeré energie, povlečení, osušky, tekuté mýdlo, wc papír, jar, vetex, houbička, utěrka na nádobí, uzamykatelný skibox se sušákem bot, společenská místnost, využití úschovny kol, parkovací místo, sezení venku pro 30 osob, herní prvek pro děti vedle domu, závěrečný úklid.
Za polatek: kompletně vybavená kuchyně pro 32 osob vedle společenské místnosti vč. myčky, trouby, lednice, mrazáku, sauna, dále pinčes vč. pálek a míčků, šipky, boby, sáně, kola z naší půjčovny, ......
Stravování
V blízkém okolí apartmánů se nachází 4 restaurační zařízení, 200m pod objektem potraviny a smíšené zboží.

Naši hosté obdrží slevové kupony do vybraných restaurací.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz