Apartmány Bedřichov

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena od 330,- Kč/osoba/noc podle počtu osob, délky pobytu a apartmánu.

Únorové ceny od 390 Kč/os./noc podle apartmánu, konkrétního termínu, délky pobytu a počtu osob.

V lednu víkendové ceny od 390 Kč/os./noc podle apartmánu, počtu osob a konkrétního termínu.

Silvestrovské ceny na dotaz.
Letní sezona - ceny
Cena od 280,- Kč/osoba/noc podle počtu osob, délky pobytu a apartmánu.

V hlavní letní sezoně mezi 03.07. - 23.08. a pobyty přes státní svátky ceny od 300 Kč/os./noc podle apartmánu, konkrétního termínu, délky pobytu a počtu osob.
Období mimo sezónu - ceny
Ceny od 240,- Kč/os./noc podle počtu osob, termínu délky pobytu a apartmánu.
Slevy:
VOLNO a SLEVY po 14.06. dále !! Ceny od 220,- Kč/os./noc podle počtu osob, termínu, délky pobytu a apartmánu.
Máme stále dobré nabídky, optejte se prosím na cenu.
Celoroční provoz.
Další informace:
Ceny podle počtu osob, termínu, délky pobytu a apartmánu.

Apartmány jsou kompletně zařízené s kuchyň. linkou, TV, koupelnou, toaletou. 4 apartmány pro 2-8 osob, jeden apartmán i se 2 oddělenými neprůchozími ložnicemi -3+3 lůžka - a obývacím pokojem -dvojlůžko-, a jeden apartmán se 2 místnostmi na spaní (1 ložnicí -dvojlůžko a jednolůžko- a obývacím pokojem -dvojlůžko-). Krb ve velkém apartmánu. Ve 2 menších apartmánech pro 2-4 osoby jsou lůžka v obytné místnosti. Wi-Fi internet i v apartmánech zdarma.
Parkování u objektu zdarma.
Silvestrovské ceny na dotaz.
Stravování
Každý apartmán má vlastní zařízenou kuchyňskou linku (vybavena el. sporákem s troubou nebo sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, rychlovarnou konvicí, kávovarem, topinkovačem, nádobím).
Nejbližší restaurace 50 metrů, v obci obchod s potravinami atd..
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz