Apartmány nr. 59

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Dospělý: 550,- Kč/osoba/noc
Dítě: 450,- Kč/osoba/noc
Letní sezona - ceny
Dospělý: 450,- Kč/osoba/noc
Dítě: 350,- Kč/osoba/noc
Slevy:
Ceny vč. ubytovacího poplatku.

Při ubytování v našem apartmánu poskytujeme slevy ve Sportcentru Klínovec na zapůjčení sportovního vybavení (v letní i zimní sezoně), na letní sportovní programy i na služby lyžařské/snowboardové školy JPK.

Dětské ceny se počítají ve věku 3-12 let.

Poskytujeme zvýhodněné ceny pro školy, sportovní kluby, tělovýchovné jednoty.
Další informace:
Na našich webových stránkách www.sportklinovec.cz naleznete také celou řadu zvýhodněných zajímavých pobytových balíčků. Každý si při výběru jistě přijde na své!
Stravování
Stravování si v apartmánech zajišťují ubytovaní hosté sami, všechy pokoje mají vlastní kompletně vybavenou kuchyň. Dokoupení snídaně či polopenze není možné, děkujeme za pochopení.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz