PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Bouda Bouřňák Krkonoše

Bouda Bouřňák Krkonoše

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 111, Pec pod Sněžkou
Web adresa:
www.ceskehory.cz/boudabournak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1050 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Velká Úpa - Portášky

počasí Velká Úpa

Wi-Fi

Po domluvě

Naše bouda leží přímo na sjezdovce v nadmořské výšce 1050 m.n.m. hned vedle horní stanice sedačkové lanovky Portášky a herní krajiny PECKA. Jedná se o nejklidnější část největšího skiareálu u nás - SKIRESORT. Ubytování ve třech dvojlůžkových apartmánech s vlastními sociálkami. Ideální pro 3-4 rodiny


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Naše bouda leží přímo na sjezdovce v nadmořské výšce 1050 m.n.m. hned vedle horní stanice sedačkové lanovky Portášky a herní krajiny PECKA. Jedná se o nejklidnější část největšího skiareálu u nás - SKIRESORT Pec pod Sněžkou - Černá Hora. V létě je hranice pozemku dostupná autem pro dovoz a odvoz zavazadel a osob na zváštní povolení. Během pobytu necháte auta na... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pro všechny tři dvoupokojové rodinné apartmány je Vám k dispozici plně zařízená společná kuchyňka a společenská místnost. Jezte jen kdy a co Vy sami máte rádi a během pobytu navštivte některé z nedalekých horských bud a restaurací. Každý rodinný dvojpokojový apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Televizi u nás nehledejte. Wifi a hlavně nejlepší... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha na jižním svahu, vysoko na úbočí Růžové hory je zárukou nejlepších sněhových podmínek, dostatku slunce a také ideálním místem pro letní i zimní turistiku. Díky poloze přímo na sjezdovce a prakticky na úbočí Sněžky ideální poloha pro lyžaře, turisty, skialpinisty, bežkaře a snowboardisty všech stylů a ambicí. Na manšestru, v prašanu nebo ve stopě můžete být... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Moravec
Informace poskytnul: Petr Moravec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz