PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Bajkovna.cz

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nové Město pod Smrkem
Adresa: 
Na Výsluní 1016, Nové Město pod Smrkem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 606 796 029 +420 736 683 162
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.bajkovna.cz www.ceskehory.cz/bajkovna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Ubytování v nově opraveném objektu blízko lesa v lokalitě Na Výsluní. 4 pokoje s koupelnou a garáž pro kola. Součástí je zahrada, kuchyně a wi-fi. Parkování pro auta je vedle penzionu bez poplatku. Co je nejdůležitějští pro bajkery? Je to rozhodně nově postavený singltrek a množství lesních cest.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování v nově opraveném objektu v lokalitě Na Výsluní č.1016, v blízkosti lesa. GPS 50°55'57.234"N, 15°13'43.684"E

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Báječné ubytování v Novém Městě pod Smrkem v Jizerských horách s báječnými terénními stezkami a singltrekem, kde jsou cyklisté vítáni a bajkeři zvlášť. Ubytování je v nově opraveném objektu. Součástí je zatím volná zahrada. Parkování pro auta je přímo vedle objektu bez poplatku. Nedaleko je rekonstruovaný Klingerův zámeček. Co je nejdůležitějští pro bajkery ? Je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ať už krajem pouze projíždíte, nebo jste přijeli právě kvůli aktivnímu vyžití v tomto místě, můžete se spolehnout na to, že si kolo: můžete umýt od bláta, uklidit do garáže, která je pro to určena, provádět drobné opravy a údržbu. V přízemí jsou nová kachlová kamna. K dispozici jsou 4 samostatné pokoje celkem s 9 lůžky - 1x třílůžkový, 3x dvoulůžkový. Každý... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: TEO plus,s.r.o.
Informace poskytnul: A.Kárász
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz