PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Sněžné » Rekreační domek ve Sněžném

Rekreační domek ve Sněžném

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Sněžné v Orlických horách
Adresa: 
Bc. Věra Kubová, Ve Stezkách 163, 53003 Pardubice
Web adresa:
www.ceskehory.cz/kubova-apartmany
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ski areál Sedloňov

Wi-Fi

Je možný

Rekreační domek s bazénem a tepelným ohřevem nabízí pohodlné ubytování pro 8-12 osob. Vybavení: 2 kompletně vybavené kuchyně, 2 společenské místnosti s krbovými kamny, 3 ložnice, 2 koupelny s WC a sprchovým koutem, 2x BTV, 2x DVD, 2x SAT, internet, XBOX KINECT, stolní fotbal, kulečník, ping pong


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační domek s bazénem se nachází v dolní části obce, nedaleko lesů, má vlastní bazén s tepelnýn ohřevem, obchod 600 metrů, restaurace se nachází v horní části obce (cca 1200 metrů).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Domek se skládá ze 2 apartmánů s vlastními vchody. Pronajímáme celý objekt, který je možné jednoduše propojit a díky atypickému rozložení apatmánů nabízí pohodlí např. pro 2-3 rodiny. Vybavení: 2 společenské místnosti, 2 kompletně vybavené kuchyně s posezením (el. sporáky s troubou, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, ledničky), BTV, DVD přehrávače, satelit,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zima: běžky, sáňkování, procházky - v místě. Lyžařské vleky: Skiareal Olešnice Orl. horách 2km, Sedloňov a Dobřany cca 3km, Deštné v Orl. horách - 9km, Šerlich, Zielenec - Polsko • Léto: cykloturistika, tůry, procházky po okolí, obecní koupaliště. Vybavení na zimu: pekáče, kluzáky, sáňky. Vybavení na léto: zapuštěný bazén 3x4m pískovou filtrací a tepelným ohřevem,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bc. Věra Kubová
Informace poskytnul: Bc. Věra Kubová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz