TOPlist
České hory » Orlické hory » Ubytování » Sněžné » Rekreační domek ve Sněžném

Rekreační domek ve Sněžném

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Sněžné v Orlických horách
Adresa: 
Bc. Věra Kubová, Ve Stezkách 163, 53003 Pardubice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 109 764, 608 119 081, 777 320 448
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.orlicke.cz
www.ceskehory.cz/kubova-apartmany
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 11 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  620 m.

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Ski areál Sedloňov počasí Ski areál Sedloňov

Olešnice - Hartman hlásí 30 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Rekreační domek s bazénem a tepelným ohřevem nabízí pohodlné ubytování pro 8-12 osob. Vybavení: 2 kompletně vybavené kuchyně, 2 společenské místnosti s krbovými kamny, 3 ložnice, 2 koupelny s WC a sprchovým koutem, 2x BTV, 2x DVD, 2x SAT, internet, XBOX KINECT, stolní fotbal, kulečník, ping pong


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační domek s bazénem se nachází v dolní části obce, nedaleko lesů, má vlastní bazén s tepelnýn ohřevem, obchod 600 metrů, restaurace se nachází v horní části obce (cca 1200 metrů).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Domek se skládá ze 2 apartmánů s vlastními vchody. Pronajímáme celý objekt, který je možné jednoduše propojit a díky atypickému rozložení apatmánů nabízí pohodlí např. pro 2-3 rodiny. Vybavení: 2 společenské místnosti, 2 kompletně vybavené kuchyně s posezením (el. sporáky s troubou, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, ledničky), BTV, DVD přehrávače, satelit,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zima: běžky, sáňkování, procházky - v místě. Lyžařské vleky: Skiareal Olešnice Orl. horách 2km, Sedloňov a Dobřany cca 3km, Deštné v Orl. horách - 9km, Šerlich, Zielenec - Polsko • Léto: cykloturistika, tůry, procházky po okolí, obecní koupaliště. Vybavení na zimu: pekáče, kluzáky, sáňky. Vybavení na léto: zapuštěný bazén 3x4m pískovou filtrací a tepelným ohřevem,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bc. Věra Kubová
Informace poskytnul: Bc. Věra Kubová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz