České hory » Krušné hory » Ubytování » Abertamy » Apartmány Pod sjezdovkou

Apartmány Pod sjezdovkou

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Abertamy
Adresa: 
Abertamy, Plešivecká
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 261 707, 702 209 831
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/plesivecapartmany
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Nově postavené, komfortně zařízené apartmány s kapacitou 4–6 lůžek. Ideální pro zimní i letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi. Apartmány Pod sjezdovkou najdete v Krušných horách, nedaleko od Abertam (necelé 2km), Božího Daru (9km) a hlavně jen kousek pod vrcholem Plešivec.

Silvestr 2020 / 2021

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2020
Přivítejte příchod Nového roku 2021 v objektu Apartmány Pod sjezdovkou

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Pod sjezdovkou se nacházejí pod vrcholem Plešivec. Na Plešivci se nachází restaurace, bufet a zážitkový adrenalinový park s lanovým centrem, který nabízí vyžití pro celou rodinu. Vzdálenost k lanovce je asi 600m. Nachází se zde také dětský lyžařský park a lyžařská škola. Apartmány jsou přístupné z udržované silnice z Abertam na Plešivec. Abertamy jsou... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Budova je rozdělena na 4 apartmány. V přízemí se nacházejí dva apartmány, každý až pro čtyři osoby. Patro je rozděleno na další dva apartmány, každý pro šest osob. V každém apartmánu je koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. V každém apartmánu je také obývací pokoj s kuchyňskou linkou. Kuchyně jsou vybaveny spotřebiči – lednice, dvouplotýnková indukční varná... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Krušné hory jsou vhodné pro zimní i letní dovolenou. V zimě zde najdete vyžití v několika moderních lyžařských areálech a na běžkách najet spousty kilometrů po běžeckých stezkách, kterými jsou Krušné hory protkány. V létě si ve zdejší krásné přírodě přijdou na své jak pěší turisté, tak cyklisté. V těsné blízkosti se nachází skiareál Plešivec a nedaleko několik... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Vladimír Šik
Informace poskytnul: Kateřina Šiková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz