České hory » Šumava » Ubytování » Špičák » Apartmány pod Pancířem

Apartmány pod Pancířem

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák č.p. 230, Železná Ruda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 326 582
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/podpancirem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 830 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák

Nabízíme ubytování ve dvou zcela nových samostatných apartmánech v lukrativní lokalitě pro celoroční rekreaci. Apartmány, každý o kapacitě 2 dospělí + 2 děti + přistýlka, jsou plně vybaveny včetně kuch.linky, el.sporáku,TV, Wi-fi. V objektu je prostor pro úschovu lyží/kol. Parkování přímo u objektu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt s apartmány se nachází v nejhezčím Šumavském turistickém středisku okresu Klatovy v oblasti Železná Ruda - Špičák v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Alpalouka (do 100m), nedaleko sedačkové lanovky na Špičák (1200m) a sedačkové lanovky na Pancíř (600m). Železniční stanice Špičák je vzdálena 800m. Objekt je přístupný po komunikaci v zimě udržované... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování ve dvou samostatných apartmánech 2+kk s celkovou kapacitou až 10 míst (v každém apartmánu ložnice pro dva dospělé a dvě děti a rozkládací gauč pohodlný pro dospělého v obývacím pokoji). V apartmánech se nachází plně vybavená kuchyň (myčka nádobí, lednice, el. sporák s troubou, varná konvice, mikrovlnná trouba), vlastní sociální zařízení (WC,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nejbližší vleky jsou v areálu na Alpalouce dosažitelném na lyžích nebo autem, se sjezdovkou 900m dlouhou. Dále ve sportovním areálu Špičák se 4 sjezdovkami. V obou areálech je parkování zdarma, umělé zasněžování a lyžařská škola pro nejmenší i pokročilé. Na Špičáku je též sjezdovka pro snowboardisty. Večerní lyžování je možné na "Lubáku", přímo v areálu Špičák.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jan Reitšpies
Informace poskytnul: Jan Reitšpies
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz