TOPlist

Apartmány a koliba Lupin

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Blatná
Adresa: 
Komenského 208, 362 37 Horní Blatná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 486 052
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/lupin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 17 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Blatná počasí Horní Blatná

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Horní Blatná je horská obec, ideálně položená mezi všechny významné skiareály v Krušných Horách. Navíc s bezprostředním nástupem na Krušnohorskou magistrálu na Blatenském Vrchu. Mnoho turisticky zajímavých míst činí z této obce velmi žádanou a vyhledávanou oblast.

Vybavení a služby

3x apartmán, vybavený pro přípravu jednoduchých studených pokrmů (kuch.kout s lednicí a základním nádobím). Dva z apartmánů mají vlastní koupelnu pod uzavřením (č.1 - 5 lůžek; č.3 - 7 lůžek). Jeden (č.2 - 5 lůžek) disponuje vlastní, uzamykatelnou koupelnou přes chodbičku. Stylová koliba v přízemí s barem, krbem a výbornou kuchyní. Pro teplejší období roku je k... více >>

Rekreace a služby v okolí

Karlovy Vary (22km), Jáchymov (17km), Boží Dar (10km), Klínovec (13km)...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Apartmány a koliba Lupin
Informace poskytnul: Václav Zápotočný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz