TOPlist

Apartmány Sedmihorky

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Sedmihorky
Adresa: 
Sedmihorky 43, Karlovice u Turnova
Telefon: 
zobrazit telefony
+723 922 817, 602 827 498
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmany-kohout
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Turnov počasí Turnov

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Apartmány leží v malebné vesničce Sedmihorky, 300m od vlakové zastávky, 100m od autobusu - v létě jezdí též cyklobus. V místě 3 restaurace, bowling, smíšené zboží. Město Turnov je vzdálené 6km - zde se nachází nákupní centrum, bankomat, krytý bazén.

Vybavení a služby

Apartmány jsou kompletně vybavené, zařízené pro strávení komfortní dovolené. Kuchyně vybavená nádobím, el. vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazáčkem. V ložnici TV/. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Rekreace a služby v okolí

Lázně Sedmihorky 1km, Přírodní zábavní areál Štastná Země 2,5km, jízda na koních Hnanice 3km, Bowling s restaurací 200m, Potraviny 300m, zámky - Hrubá Skála, Sychrov, Hrubý Rohozec, Dětenice, hrady - Valdštejn, Kost, Valečov,Frydštejn, Rotštejn, Trosky, Muzeum panenek Troskovice, Liberec - ZOO + botanická zahrada, IQpark, lunapark, aquapark 28km

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Anděla Kohoutová
Informace poskytnul: Anděla Kohoutová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz