PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Sedmihorky » Apartmány Sedmihorky

Apartmány Sedmihorky

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Sedmihorky
Adresa: 
Sedmihorky 47, Karlovice u Turnova
Telefon: 
zobrazit telefony
+723 922 817,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovanikohoutovi.cz www.ceskehory.cz/apartmany-kohout
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Turnov

Wi-Fi

Venkovní bazén

Nabízím ubytování v nových, kompletně vybavených apartmánech ve dvou domech na rozsáhlé, oplocené zahradě. K dispozici úschovna kol, parkování na uzamčeném pozemku, připojení Wifi. Sezení s možností grilování. Pro děti pískoviště, hřiště s brankami a sítí na volejbal, trampolína, kuželky, ping-pong

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány leží v malebné vesničce Sedmihorky, 300m od vlakové zastávky, 100m od autobusu - v létě jezdí též cyklobus. V místě 3 restaurace, bowling, smíšené zboží. Město Turnov je vzdálené 6km - zde se nachází nákupní centrum, bankomat, krytý bazén.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

APARTMANY jsou kompletně vybavené. Kuchyně vybavená nádobím, el. vařičem, rychlovarnou konvicí,mikrovlnou troubou lednicí s mrazáčkem. V ložnici TV/. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. BUNGALOV je samostatný objekt se třemi ložnicemi max. pro 7 osob,kompletně vybavený. K dispozici posezení v zahradě s možností grilování,stolní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lázně Sedmihorky 1km, Přírodní zábavní areál Štastná Země 2,5km, jízda na koních Hnanice 3km, Bowling s restaurací 200m, Potraviny 300m, Cukrárna zámky - Hrubá Skála, Sychrov, Hrubý Rohozec, Dětenice, hrady - Valdštejn, Kost, Valečov,Frydštejn, Rotštejn, Trosky, Muzeum panenek Troskovice, Liberec - ZOO + botanická zahrada, IQpark, lunapark, aquapark 28km

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Anděla Kohoutová
Informace poskytnul: Anděla Kohoutová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz