Apartmany Fialka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kašperské Hory
Adresa: 
Na Prádle 433, Kašperské Hory 341 92
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 835 469 (na příjmu pouze v zimní a letní sezoně ST+NE 10-18 hod )
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmanyfialka.cz
www.ceskehory.cz/apartmanyfialka

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  730 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kašperské Hory počasí Kašperské Hory

Last Minute

Termín: 18.4.2019 - 22.4.2019
   • 1x 2-lůžkový pokoj 2200,- Kč/pokoj/víkend
   • 2x 4-lůžkový apartmán 4500,- Kč/apartmán/víkend
Poznámka: Velikonoční svátky na Šumavě v Kašperských Horách.
ČT 18.4.- PO 22.4. 4 noci/5dní ,
nebo 3 noci/4 dny od PÁ 17.4. do PO 22.4. Možné i apartmán s 2 ložnicemi. Parkoviště,terasa,sezení,betonový gril.

Poloha a dosažitelnost

Apartmany jsou v nově postaveném rodinném domě, z náměstí směrem ke skiareálu, cestou z kopce vpravo uprostřed, 300m před sjezdovkou. Kašperské Hory jsou dostupné autobusem z několika krajů a lze využít i k přestupu vlakového nádraží ČD v Sušici. Pro výlety lze využít autobusové linky do NP Šumava (v létě i cyklobusy). Na hvězdicové výlety se po silnicích přesunete... více >>

Vybavení a služby

Parkování je v uzavřeném oploceném pozemku pro 2-4 auta. Z parkoviště je vstup do suterenní lyžárny/kolárny se sušáky na obuv a držáky na sportovní vybavení. Po venkovním schodišti je přístup k domu a terase na posezení s betonovým grilem. Vedle vchodu je vstup do sušárny, kterou je možné využít v nástupní den i jako úschovnu pro případ předčasného příjezdu nebo... více >>

Rekreace a služby v okolí

Umístění objektu je ideální pro rodinné lyžování v místním skiareálu s půjčovnou lyží a lyžařskou školou. Ve městě v dosahu 300-500m je k dispozici nákupní středisko, večerky, restaurace, kavárny, cukrárny, pizzérie, minipivovar, zdravotní středisko, pošta, spořitelní bankomat, policejní stanice, kino, tělocvična, posilovna, autobusová zastávka, tři kostely, muzea... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zdeňka Fialová
Informace poskytnul: Zdeňka Fialová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz