TOPlist
České hory » Český Ráj » Ubytování » Holín » Chalupa v Českém Ráji

Chalupa v Českém Ráji

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Holín
Adresa: 
Holín 123, 506 01 Jičín
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 564 971
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/holin123
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 4 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Jičín počasí Jičín

Samostatně stojící domek, jež je vybaven v retro stylu. Kolem domu je okrasná zahrada. Objekt se nechází v obci Holín, která je nedaleko Prachovských skal v CHKO Český Ráj.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v atraktivní lokalitě CHKO Český Ráj, a to konkrétně v obci Holín. Obec se nachází v blízkosti (3km) města Jičín, což zajišťuje turistům širokou škálu možností a kulturního vyžití. Pokud se ovšem návštěvníci rozhodnou vyrazit 3km západně, pak mohou navštívit mnohými vyhledávaný turistický cíl Prachovské skály s nedalekými Jinolickými rybníky a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán je vybaven parkovacími místy pro automobily. Pro osvěžení v horkých letních dnech je v objektu bazén. Kolem apartmánu se rozprostírá nádherná okrasná zahrada s dominantou zahradního jezírka. Samostatný objekt je vybaven koupelnou s vanou, plně vybavenou kuchyní, ložnicí s přistýlkou a obývacím pokojem, jež je vybaven krásným krbem. V případě domluvy je možné zajištění snídaní pro návštěvníky.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tenisový kurt v obci, fotbalové a dětské hřiště vedle objektu, bazén na zahradě, cyklistika, turistika, horolezectví

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jana Hátlová
Informace poskytnul: Hátlová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz