PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Srní » Apartmán Srní 119

Apartmán Srní 119

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Srní
Adresa: 
Srní 119, 341 92 Srní
Web adresa:
www.ceskehory.cz/srni119
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 2 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Srní

Wi-Fi

Parkování

Nekuřácký objekt

Ubytování v srdci Šumavy. Apartmán v 3.NP bytového domu v klidné části obce Srní, v těsné blízkosti lesa.

Apartmán Srní 119 Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán
2 Lůžka, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
1x Dvoulůžko
Televize
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Povlečení
Ručníky
Parkování
Nekuřácký objekt
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U běžkařských tratí (750m)
U cyklostezky (150m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v klidné části obce Srní, v bytovém domě, který je postaven v těsné blízkosti lesa. Apartmán je dobře dostupný autobusovou dopravou, nebo automobilem. Možnost parkování je přímo před bytovým domem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán v 3. NP je samostatnou bytovou jednotkou. K využití je jeden dvoulůžkový pokoj s koupelnou a kuchyňským koutem. Kuchyňská linka s ledničkou, varnou deskou a mikrovlnou troubou s grilem. Rozkládací postel pro dvě osoby, stůl a dvě židle, 2x ložní set (deka a polštář) poskytujeme povlečení, po domluvě přidat dětskou cestovní postýlku. V chodbě vestavěná skříň s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Od domu je hezký výhled na Zelenou horu a panorama Šumavy. Návštěvníkům, se nabízí možnost jak zimního, tak i letního využití. Obec Srní je známa v zimním období udržovanými lyžařskými stopami, obec je položena 850 n/m. V létě je obec známa jako středisko cykloturistiky a pěší turistiky. Nabízejí se zde možnosti výletů do netknuté přírody a poznávání krásné Šumavy.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marcus – Aurelius spol. s r.o.
Informace poskytnul: Petr Pecháček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz