PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Nad terasou

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Říčky v Orlických horách
Adresa: 
Říčky v Orlických horách č.p. 263
Web adresa:
www.ceskehory.cz/nadterasou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmán 2+kk, jako součást nového, moderního, apartmánového domu, 64m2. Plně vybavený, dvě místnosti, koupelna se sprchovým koutem, kuchyňská linka. Zázemí ve wellness hotelu Říčky - restaurace, kavárna, wellness. Mnohostranné sportovní vyžití ve ski centru, turistické cíle, ideální terén na kola.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v apartmánovém domě Mařinka v obci Říčky v Orlických horách, v srdci Orlických hor. Součástí apartmánového domu je soukromé parkoviště, zahrada s možností grilování, kolárna - lyžárna a sušící boxy na lyžařské vybavení.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou s teplovzdušnou troubou, mikrovlnkou, ledničkou, kávovarem..., koupelna se sprchovým koutem, vestavěná skříň a podlahové topení. V oknech mechanické venkovní žaluzie. Konečný úklid zajišťuje ubytovatel.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stravování je možné ve wellness hotelu Říčky, asi dvě minuty chůze od apartmánu. Součástí hotelu je wellness centrum s vířivkou, bazénem a saunou. Ski centrum Říčky Vám umožní mnohostranné sportovní vyžití jak v létě (lanový park, bikepark, tříkolky, elektrokola) tak v zimě (sedačková lanovka, tři sjezdovky různých náročností, ideální terén na běžky), občerstvení v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dana Metelková
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz